Asystent Przedstawiciela Handlowego

Solid Security - lider w dziedzinie zabezpieczeń technicznych, firma z polskim kapitałem prowadzi rekrutację na stanowisko:

Asystent Przedstawiciela Handlowego – Wrocław

Nie oczekujemy doświadczenia, mile widziane osoby podejmujące pracę po raz pierwszy.

Oferujemy:
-umowę o pracę,umowę zlecenie lub współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą
-jasne kryteria wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premia)
-możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe
-dostęp do nowych technologii i rozwiązań
-zatrudnienie w Twoim miejscu zamieszkania

Zadania:
-aktywne wsparcie Przedstawiciela Handlowego przy realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług firmy

Oczekujemy:
-nastawienia na dłuższą współpracę
-pozytywnego podejścia do pracy
-wysokiej kultury osobistej
-zaangażowania i uczestnictwa w oferowanych szkoleniach
-własnego samochodu (gwarantowany zwrot kosztów paliwa)
-niekaralności

CV prosimy przesyłać na kariera@solidsecurity.pl z dopiskiem APH-fistak.

Data dodania: 22/09/2017