Copywriter/Redaktor

Kontakt

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.
to firma z segmentu nowoczesnych technologii związanych z rynkiem ubezpieczeń. Działalność Spółki skoncentrowana jest na prowadzeniu serwisów internetowych, pośrednictwie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych przez Internet, a także świadczeniu usług dla branży ubezpieczeniowej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy praktykanta na stanowisko:

Obowiązki:
• pisanie tekstów o tematyce ubezpieczeniowej,
• redagowanie tekstów,
• dbanie o aktualność i kompletność danych na portalu,
• kontakt z agencjami PR-owymi i Biurami Prasowymi w celu zapewniania ciekawych treści dla użytkowników,

Wymagania:
• dobra organizacja pracy,
• samodzielność,
• umiejętność pisania ciekawych tekstów na zadany temat,
• bardzo dobra znajomość zasad gramatycznych i ortografii,
• biegła obsługa pakietu Office,
• swoboda i biegła umiejętność w korzystaniu z Internetu,
• reprezentacja firmy podczas wydarzeń PR-owych

Oferujemy:
• elastyczny grafik/możliwa praca zmianowa,
• możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia ,
• pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników,
• szkolenia,
• niezbędne narzędzia pracy

Studentów zainteresowanych praktykami prosimy o wysłanie CV (temat: REKRUTACJA - stanowisko) na adres: kontakt@ubezpieczeniaonline.pl

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów niniejszej rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133, poz. 883)”

Data dodania: 28/07/2017