Dekarz, blacharz – Berlin (bez języka)

Cena: 8500.00 zł Wrocław

Poszukujemy dekarzy i blacharzy do pracy na terenie Berlina, do remontu dachu historycznego budynku w centrum Berlina o powierzchni około 3000m kw.

Opis stanowiska:
- montaż i zgrzewanie papy termozgrzewalnej,
- montaż warstwowych płyt izolacyjnych,
- montaż blachy cynkowo-trapezowej i konieczne obróbki blacharskie (cięcie blachy, wyginanie lutowanie)
- montaż rynien, rur spustowych
- organizujemy wyjazd, zakwaterowanie i pomagamy we wszystkich formalnościach

Oczekiwania:
- minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie
- zaangażowania do pracy, dokładności
- ubrania robocze, buty ochronne z blaszką, kask ochronny
- mile widziane prawo jazdy kat. B + samochód,
- blacharze muszą mieć własne nożyce blacharskie i lutownicę

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie 12,25 € / godzinę + premie
- Czas pracy 45 godzin tygodniowo + możliwość nadgodzin
- Zakwaterowanie w pokojach dla monterów 2-3 osobowych, płatne 8€ za dobę
- Zwrot kosztów przejazdu między miejscem zakwaterowania a miejscem pracy
- Możliwość dłuższej współpracy
- Ubezpieczenie w prywatnej firmie ubezpieczeniowej UNIQUA

Data dodania: 02/08/2017