Koordynator regionalny we Wrocławiu

Renomowana firma o zasięgu międzynarodowym, działająca w branży Facility Management, w związku z dynamicznym rozwojem na terenie Polski, poszukuję do swojej załogi osoby na stanowisko Koordynatora regionalnego we Wrocławiu (region Wrocław, Opole, Legnica)

Posiadasz doświadczenie w branży, podoba się Ci twoja praca, zaś z różnych powodów nie czujesz usatysfakcjonowania? Aplikuj a się dogadamy!

Poszukujemy kompetentnej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stałe. Manager naszego zespołu to osoba odpowiedzialna za pomyślną realizację projektu zgodnie z oczekiwaniami klienta, przy zachowaniu pożądanej jakości, w ramach ustalonego budżetu, czasu oraz zasobów ludzkich.

Zakres obowiązków:
- budowanie i podtrzymywanie partnerskich relacji z klientami firmy
- nieustanna komunikacja z klientami w zakresie świadczonych usług
- organizacja pracy zespołów i kontrola jakości świadczonych usług w ramach podpisanych umów
- skuteczne zarządzanie personelem wykonującym pracy na obiektach klientów: dobór, rekrutacja, szkolenia, kontrola, nadzór, ewidencja, motywacja
- realizacja założeń budżetowych, przygotowywanie zamówień materiałowo-sprzętowych
- ciągły rozwój bazy klientów zarówno jak i usług oferowanych przez firmę

Wymagania:
- znajomość branży, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz realne osiągnięcia którymi możesz się pochwalić – warunek konieczny
- bardzo dobra znajomość zagadnień związana z obsługą (w pierwszej kolejności ze sprzątaniem) obiektów wielopowierzchniowych
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym biegłość komunikatywna
- umiejętność organizacji własnej pracy oraz pracy podległych zespołów
- odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność
- proaktywna życiowa pozycja, zdrowe ambicji, prawdziwa chęć do pracy i rozwoju
- biegła obsługa komputera i oprogramowania: Excel, Word, PowerPoint, Outlook
- znajomość języków ukraińskiego i/lub angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie- zaletą

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
- formę zatrudnienia dopasowaną do twoich możliwości i/lub zapotrzebowań
- uczciwe wynagrodzenie podstawowe adekwatne do twojego doświadczenia i potencjału
- realną możliwość dobrych zarobków w postaci motywacji bez pułapu
- rozsądną swobodę działań w ramach stanowiska, docenianie niestandardowych inicjatyw
- prawdziwą możliwość rozwoju oraz szybkiego awansu zawodowego

CV prosimy kierować na: Skontaktuj się przez formularz

‌ Wrocław ›› Wrocław, Opole, Legnica

Data dodania: 04/09/2023