Elektryk/Automatyk UR

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej z branży FMCG o ugruntowanej pozycji na rynku , poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Elektryk/Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Nr ref. AUR/12/DPM

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

- dokonywanie przeglądów i napraw oraz konserwacji napędów elektrycznych oraz układów pomiarowych wykorzystywanych na działach produkcyjnych

- dokonywanie przeglądów i napraw układów sterowania i regulacji instalacji, wentylacji,
klimatyzacji,
- dozór i kontrola nad pracą urządzeń energetycznych,
- rzetelne u samodzielne wypełnianie dokumentacji systemowej.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym lub pokrewnym
- uprawnienia SEP E1 do 1 kV,
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w branży spożywczej lub farmaceutycznej,
- brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę /pełny etat

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

- atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze + premia)

‌ Wrocław

Data dodania: 07/02/2020