Malarz/Tynkarz/Szpachlarz/Posadzkarz/Piaskarz-NIEMCY

Malarz / Tynkarz / Szpachlarz / Posadzkarz / Piaskarz-bez znajomości j. niemieckiego !!!

Termin: OD ZARAZ !
Zarobki: 14,70 euro/h
Lokalizacja: Niemcy

Zakres zadań:
- jest to praca w pełnym wymiarze godzinowym przy wykończeniach

Oczekiwania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- chęć do podjęcia pracy w niemczech
- dokument o niekaralności !!
- mile widziane grupy zorganizowane
- nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Zapewniamy:
- zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami u pracodawcy
- roczny kontrakt z możliwością dalszej współpracy
- od miesiąca do dwóch płatnego urlopu
- dojazd i auto do miejsca pracy
- zorganizowane zakwaterowanie
- wsparcie konsultanta
- ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne
- dla osób znających język i posiadających uprawnienia wyższe stawki godzinowe

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:
rekrutacja.leihfirma@gmail.com

Data dodania: 04/09/2018