Monter klimatyzacji i wentylacji, Niemcy

Cena: 10000.00 zł Wrocław

Poszukujemy 2 monterów klimatyzacji do pracy na terenie Hamburga

Zakres obowiązków:
- montowanie klimatyzacji, wentylacji na powierzchni ok. 10000m2 ,
- lutowanie,
- ustawianie jednostki zewnętrznej,
- odpowietrzanie instalacji,
- usuwanie skroplin

Oczekiwania:
- jedna osoba ze znajomością j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- jedna osoba z prawem jazdy kat. B + samochód,
- kultura osobista,
- otwartość na współpracę z innymi,
- ubrania robocze, buty ochronne z blaszką,
- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie 12,00 € / h,
- czas pracy ok. 50 godzin tygodniowo,
- zakwaterowanie płatne 5€/doba, pokoje 2-osobowe z możliwością gotowania, łazienką, internetem
- pokrycie kosztów przejazdu między miejscem zakwaterowania a miejscem pracy (0,2€/km),
- możliwość dłuższej współpracy,
- darmowe ubezpieczenie w prywatnej firmie ubezpieczeniowej UNIQUA

Miejsce wykonywania pracy:
- Hamburg, Niemcy

Data dodania: 09/08/2017