Monterzy/ki- nowa stawka!

Kontakt

Wrocław

Rozwiń skrzydła w firmie zajmującej się produkcją sprzętu AGD jako:

MONTER
PRACOWNIK PRODUKCJI

Z nami zyskasz:

Atrakcyjne wynagrodzenie od 16,90 PLN/h, a do tego premie miesięczne i kwartalne;

Darmową kawę i herbatę;

Pakiet Adecco +Club, możliwość skorzystania z karty sportowej i opieki medycznej;

Umowę o pracę z płatnym urlopem wypoczynkowym;

Pracę od poniedziałku do piątku, a dla chętnych możliwość dorobienia na nadgodzinach;

Dogodną lokalizację pracy z dojazdem komunikacją miejską pod sam zakład autobusami D, 128, 130, 141;

Twoje zadania:

Praca przy linii montażowej;

Kontrola jakości produktu;

Oczekujemy:

Motywacji do pracy;

Zdolności manualnych.

A także gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym i chęci podjęcia pracy w firmie mieszczącej się we Wrocławiu na Psim Polu

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści PRACA pod numer 723 190 150 a skontaktujemy się z Tobą lub naciśnij przycisk aplikuj by wysłać nam swoje CV już teraz.

Ktoś z Twojego otoczenia szuka nowych możliwości? Poleć mu naszą ofertę!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Adecco Poland Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 364)

Data dodania: 16/03/2018