Opieka dla Seniora (70 lat)

Kontakt

Nasz podopieczny:

Pan Karl-Heinz jest po udarze, jest częściowo sparaliżowany i porusza się za pomocą wózka. Poza tym choruje na nadciśnienie tętnicze oraz cukrzycę. Senior mieszka sam na przedmieściach Hamburga w spokojnej, zielonej okolicy.

Obowiązki:

Czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze:
•pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
•zmiana pielucho-majtek,
•gotowość do czuwania w nocy,
•prowadzenie domu,
•gotowanie,
•robienie zakupów (sklepy w niewielkiej odległości od domu podopiecznego).

Wymagania:

Opiekun musi posiadać:
•dobrą znajomość języka niemieckiego
•mile widziane czynne prawo jazdy
•mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

•pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
•odprowadzane wysokie składki ZUS,
•możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
•zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
•zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
•stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia

Wynagrodzenie:1300 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 797898768. Treść smsa: imię i nazwisko oraz województwo.
Zapraszamy do oddziału we Wrocławiu:
Ul. Ruska 51B, 3 piętro
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00
tel. 797898768 mail: niemcypraca@gowork.pl

Data dodania: 27/12/2017 Zmodyfikowane: 27/12/2017