Opieka nad panem Manfredem w Hamburgu

Kontakt

Nasz podopieczny:

Podopieczny, pan Manfred porusza się albo za pomocą chodzika albo za pomocą wózka. W domu chodzi sam potrzebuje tylko małego wsparcia.

W opiece pomaga opiekun środowiskowy.

Pan Manfred mieszka w spokojnej okolicy i pomimo ograniczeń ruchowych lubi przebywać poza domem. Potrzebuje wsparcia i zrozumienia.

Obowiązki:

•przygotowywanie posiłków
•robienie zakupów
•pomoc przy jedzeniu, przy higienie ciała,
•pomocw ubieraniu/rozbieraniu,
•zmiana pielucho-majtek.

Wymagania:

•Opiekun musi być osobą z dobrą znajomością języka niemieckieego
•Wymagane doświadczenie w opiece.

Oferujemy:

•pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
•odprowadzane wysokie składki ZUS,
•możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
•zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
•zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
•stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia

Wynagrodzenie 1300 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 797898768. Treść smsa: imię i nazwisko oraz województwo.
Zapraszamy do oddziału we Wrocławiu:
ul. Ruska 51B
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00
tel. 797898768 mail: monika.pham@gowork.pl

Data dodania: 22/12/2017 Zmodyfikowane: 22/12/2017