Opieka nad panią Eriką z Gottmadingen

Kontakt

Nasz podopieczny:

Podpieczna waży 75kg i ma 160cm wzrostu. Porusza się za pomocą chodzika i potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Ma nadciśnienie tętnicze i trzeba pilnować przyjmowania leków.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki/opiekuna należeć będzie przede wszystkim opieka nad podopiecznym: pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała. Dodatkowo towarzyszenie w wizytach u lekarza oraz prowadzenie domu i przygotowywanie posiłków.

Wymagania:
Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie dobrym ponieważ Pani Erika jest bardzo kontaktowa i lubi rozmowy.

Oferujemy:
Pracę w firmie, która działa z powodzeniem od wielu lat na polskim rynku w oparciu o jedną, prostą umowę.

Składki do ZUS na poziomie nawet przeciętnej krajowej

Wysokie premie za polecenie opiekuna lub klienta

Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony.

Stawka: 1150 euro netto/miesięcznie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 797898768. Treść smsa: imię i nazwisko oraz województwo.
Zapraszamy do oddziału we Wrocławiu:
Ul. Ruska 51B, 3 piętro
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00
tel. 797898768 mail: niemcypraca@gowork.pl

Data dodania: 27/12/2017 Zmodyfikowane: 27/12/2017