Opiekunka Dla Pana Josefa

Kontakt

Miejsce zlecenia: Singen

Pan Josef ma 87 lat (74kg, 165 cm wzrostu, 2 stopień niepełnosprawności), potrzebuje pomocy przy poruszaniu się ponieważ jeździ na wózku inwalidzkim. Przez to, że choruje na demencję jest często rozkojarzony. Oprócz tego ma problemy ze słuchem, cierpi na osteoporozę i niewydolność serca.

Obowiązki:

Obowiązkami opiekunki będą czynności wspierające w codziennym funkcjonowaniu, jak pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, ubieraniu się, zmianie pielucho – majtek oraz dbanie o dobre samopoczucie Pana. Oprócz tego obowiązkiem będzie również sprzątanie domu.

Wymagania:

• Minimum dostatecznej znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
• Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
• Dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
• gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie (własny pokój z tv, internetem i radiem)
• pokrywamy koszty podróży w obie strony
• zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie SMS na numer: 797898768. Treść smsa: Imię i nazwisko oraz województwo.

Data dodania: 27/12/2017 Zmodyfikowane: 27/12/2017