Pani Julia potrzebuje sumiennej opiekunki

Kontakt

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Opis zlecenia:
Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Julii. Ma 92 lata, waży 65 kg, chodzi przy balkoniku. Choruje na demencję, nadciśnienie, ma problemy ze słuchem.

Obowiązki opiekunki:
Głównie to pomoc przy prowadzeniu domu, dbanie o czystość i porządek, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów.
Oprócz tego seniorka potrzebuje pomocy przy higienie ciała, zmianie pielucho – majtek, pomocy przy ubieraniu, dojściu do toalety. Opiekunka będzie również czuwać przy Pani w nocy.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy opiekunki,
- podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
- mile widziane prawo jazdy,
- brak nałogów (warunek konieczny),
- miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym.

Co zapewniamy?
- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji,
- legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów,
- ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec,
- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 797898768. Treść smsa: imię i nazwisko oraz województwo.
Zapraszamy do oddziału we Wrocławiu:
ul. Ruska 51B
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00
tel. 797898768 mail: niemcypraca@gowork.pl

Data dodania: 07/02/2018 Zmodyfikowane: 07/02/2018