Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim.

Kontakt

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Bonn

Opis zlecenia:
Pani Inga ma 97 lat i posiada II stopień opieki. Ma trudności z chodzeniem, dlatego trzeba ją wspierać i asekurować. Korzysta z balkonika oraz wózka inwalidzkiego.
Cierpi na cukrzycę, demencję, ma problemy z nietrzymaniem moczu. Dodatkowo opiekuje się nią rodzina – opiekunka ma zapewnioną całą sobotę wolną oraz 2 godziny wolnego w trakcie dnia.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w parterowym domu wraz z rodziną. Nieopodal mieszka wielu seniorów, z którymi pani Inga ma dobry kontakt. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój, łazienkę dzieli z podopieczną. W domu jest pełen dostęp do mediów. Z rodziną zamieszkuje duży pies. Opiekunka towarzyszy rodzinie w zakupach spożywczych.

Obowiązki opiekunki:
Głównym zadaniem będzie opieka nad domem oraz pomoc seniorce. Podopieczna potrzebuje pomocy w dojściu do toalety, przy kąpielach, dbaniu o ciało i ubieraniu się a także pomocy przy spożywaniu posiłków.

Wymagania:
Oczekujemy komunikatywnej znajomości języka, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę, mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy. Opiekunka musi być osobą niepalącą (warunek konieczny).

Zapewniamy:
- stawka 1300 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na monika.pham@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898768 o treści: imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział we Wrocławiu
ul. Ruska 51b, lok. 303, p.III
www.opiekunka.gowork.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 20/01/2018 Zmodyfikowane: 20/01/2018