Praca dla elektryka w Berlinie

Cena: 8500.00 zł Wrocław

Kontakt

Poszukujemy elektryków do pracy na terenie Berlina

Opis stanowiska:
- Montaż i instalacja sieci elektrycznej,
- Położenie i łączenie okablowania,
- Montaż kabli, gniazdek, lamp

Oczekiwania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- kultura osobista,
- otwartość na współpracę z innymi,
- ubrania robocze, buty ochronne z blaszką, kask ochronny
- mile widziane własne narzędzia, tzw. skrzynka elektryka
- mile widziane prawo jazdy kat. B + samochód,
- min. 2 lata doświadczenia w zawodzie

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie 12,00 € / godzinę + premie
- Czas pracy 40 godzin tygodniowo + możliwość nadgodzin
- Zakwaterowanie w pokojach dla monterów 2-3 osobowych, płatne 8€ za dobę
- Pokrycie kosztów przejazdu między miejscem zakwaterowania a miejscem pracy
- Możliwość dłuższej współpracy
- Ubezpieczenie w Prywatnej firmie ubezpieczeniowej UNIQUA – koszt 1€ dziennie

CV prosimy przesyłać na:
a.hornbostel@ese-service.com

Data dodania: 31/07/2017