Praca dla kobiet w charakterze opiekunki

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i ze znajomością języka niemieckiego. Zgłoś się do nas, mamy wiele ciekawych ofert pracy!
Obecnie potrzebujemy opiekunki dla pana Antoniego (88 lat).
Wyjazd na 2–3 miesiące od 2 lutego w Monachium.
Senior jest osobą niewidomą więc potrzebuje szczególnej uwagi i opieki. Choruje na nadciśnienie i demencję. Jest samodzielny, ale trzeba go pilnować. Mieszka z żoną w mieszkaniu.

Obowiązki:
-podopiecznemu trzeba pomóc w higienie szczególnie przy myciu i ubieraniu. Do zadań Opiekunki będzie należało też czuwanie przy podopiecznym w nocy.
-Opiekunka będzie również robić zakupy, przygotowywać posiłki oraz dbać o utrzymanie czystości w domu.

Wymagania:
-dobra znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece nad osobą starszą
-cierpliwość wobec drugiego człowieka
-mile widziane czynne prawo jazdy oraz referencje

Oferujemy:
• legalne i bezpieczne zatrudnienie
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1100 Euro/netto
• sprawdzone i pewne miejsca pracy
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki
• stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów
• organizację podróży
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt mailowy (monika.pham@gowork.pl) albo wysłanie SMS na numer 797898768.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału we Wrocławiu
ul. Ruska 51b, 3p., pok.303
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

Data dodania: 27/01/2018 Zmodyfikowane: 27/01/2018