Praca w Czechach - miejscowość Stara Boleslav (ok. 30 km od Pragi)

Kontakt

nr ref. PM/0916/CZ

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku
Pracownik produkcji.

Obowiązki:
● Praca na linii produkcyjnej w renomowanej firmie czeskiej
● Praca w systemie trzyzmianowym
● Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy
● Sumienne i staranne wykonywanie powierzonych zadań

Wymagania:
● Gotowość do podjęcia pracy fizycznej
● Sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
● Wysoka sprawność fizyczna
● Dobry stan zdrowia
● Nie wymagamy znajomości języka czeskiego
● Praca zarówno dla kobiet jak i mężczyzn

Oferujemy:
● Zatrudnienie na umowę o pracę
● Zarobki 100 CZK/ h = 16 zł/h netto
● Pracę u lidera w branży motoryzacyjnej
● Organizację i dofinansowanie zakwaterowania
● Możliwość pracy w nadgodzinach (nawet 200h miesięcznie!)
● Możliwość wyjazdu grupowego

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”.

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 21/09/2017