Praca w roli Opiekuna na terenie Niemiec, 1330 euro/miesiąc.

Kontakt

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Hanover

Opis zlecenia:
Poszukujemy Opiekuna dla pana Antona (83 lata, 78 kg). Senior ma problemy ze słuchem, chodzeniem oraz nietrzymaniem moczu (korzysta z pielucho – majtek). Choruje również na nadciśnienie.

Warunki mieszkaniowe:
Senior mieszka sam na parterze w kamienicy. Dobry dojazd do centrum miasta, tuż obok znajdują się liczne sklepy oraz centrum medyczne. Raz na dzień przychodzi pielęgniarz. Opiekun ma do dyspozycji całe mieszkanie, jeden pokój zajmuje pan Moritz. Rodzina podopiecznego mieszka w tym samym mieście., odwiedza go kilka razy w tygodniu. Opiekun ma wolną każdą sobotę.

Obowiązki opiekuna:
- pielęgnacja ciała oraz pomoc w kąpieli,
- zmiana pielucho – majtek,
- pomoc w ubieraniu,
- transfer z łóżka na wózek,
- prowadzenie gospodarstwa domowego.

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami chorymi i starszymi,
- przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- życzliwe usposobienie,
- cierpliwość.

Zapewniamy:
- stawka 1330 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na monika.pham@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898768 o treści: imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział we Wrocławiu
ul. Ruska 51b, lok. 303, p.III
www.opiekunka.gowork.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 08/02/2018 Zmodyfikowane: 08/02/2018