Przedstawiciel handlowy/ handlowiec CAD

Cena: Darmowe Wrocław

Kontakt

Opis stanowiska:
• Praca w stacjonarnym dziale handlowym
• Aktywne poszukiwanie nowych klientów, utrzymanie dobrych relacji handlowych
• Sprzedaż oprogramowania CAD do branż architektonicznej, wizualizacyjnej, mechanicznej, twórców gier i innych
• Przygotowywanie ofert handlowych oraz prezentację oferty u klienta
• Doradztwo techniczne oraz pomoc klientom w procesie doboru rozwiązań
• Współpraca i utrzymanie dobrych relacji z klientami
• Przygotowanie materiałów na stronę internetową firmy i ich aktualizacji
• Sporządzanie ofert handlowych
Wymagania:
• 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomość technik handlowych i negocjacji
• dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość oprogramowania AutoCAD lub pokrewnego
• Znajomość oprogramowania 3ds max lub Maya, Inventor będzie dodatkowym atutem
• Chęć nauki, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Skrupulatność, sumienność
• Biegła obsługa komputera i aplikacji MS Office
• Czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie- podstawa + premia
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
• Szkolenia produktowe
• Pakiet socjalny
• Telefon służbowy

Data dodania: 11/07/2017